دوشنبه , ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶
خانه / اخبار و رویدادها / اخبار نظلام مهندسی / همایش استانی مهندسان عمران
همایش استانی مهندسان عمران

همایش استانی مهندسان عمران

رئیس گروه تخصصی عمران سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران از برگزاری همایش استانی مهندسان عمران در روز چهارشنبه ۱۱مردادماه خبر داد.

حسین نعمتیان در گفتگو با روابط عمومی نظام مهندسی ساختمان مازندران اظهار داشت: همایش استانی مهندسان عمران با محورهای سازه و زلزله و ژئوتکنیک ، روز چهارشنبه ۱۱مردادماه با حضور مسئولین و مقامات کشوری و استانی ،در سالن اجتماعات متل بانک ملی بابلسر برگزار خواهد شد.

همایش استانی مهندسان عمران

وی افزود: این همایش با هدف آشنایی بیشتر مهندسان عمران با نکات و ملاحظات ویژه ساخت و ساز در استان مازندران ، برگزار خواهد شد.

وی در تشریح این همایش اظهار داشت: دکتر غلامرضا عبدالله زاده درزی ، عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل و دکتر سید محمود حسینی ، عضو هیئت علمی پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله ایران،سخنرانان بخش سازه و زلزله و دکتر ابوالفضل اسلامی، عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر ، سخنران مبحث ژئوتکنیک در این همایش خواهند بود.

همایش استانی مهندسان عمران

وی در خصوص زمان و نحوه ثبت نام در همایش اظهار داشت: ثبت نام همایش از روز شنبه ۱۷تیر آغاز و تا پایان ماه ادامه خواهد داشت و علاقمندان جهت شرکت در این همایش علمی با مراجعه به لینک مربوطه در وب سایت سازمان و تکمیل فرم ثبت نام ، می توانند در این رویداد علمی حضور یابند.

وی اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندارن دارای ۱۵۵۶۴ عضو در رشته عمران می باشد که از این تعداد ۷۵۱۵ عضو دارای پروانه اشتغال به کار می باشند.

لینک سامانه ثبت نام در همایش

رئیس گروه تخصصی عمران سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران از برگزاری همایش استانی مهندسان عمران در روز چهارشنبه ۱۱مردادماه خبر داد. حسین نعمتیان در گفتگو با روابط عمومی نظام مهندسی ساختمان مازندران اظهار داشت: همایش استانی مهندسان عمران با محورهای سازه و زلزله و ژئوتکنیک ، روز چهارشنبه ۱۱مردادماه با…

افزودن رای

مجموع بررسی ها

امتیازات کسب شده

User Rating: 4.28 ( 2 votes)
0

همچنین ببینید

اخبار نظام مهندسی

فراخوان همکاری

فراخوان همکاری اعضا در کمیته های “مطالعات خاک” و “بتن و مصالح ساختمانی“ به اطلاع ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *